Kurumsal Web Yazılım Çözümleri

İstanbul Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım Çözümleri

 

Teknoloji dünyası geniş bir ekosistemden oluşuyor. Bu ekosistem de sizlerin farklı ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretiyoruz. Güncelleme, hataların çözümlenmesi ya da baştan tertemiz bir şekilde web yazılım çözümleri susuyoruz. Uzman kadromuz sizler için eşsiz bir kod mimarisi geliştiriyor. İstediğiniz özelliklerin kusursuz bir şekilde tüm cihaz ve tarayıcılarda çalışmasını sağlıyor.

 

Deneyimli geliştiricilerimiz tarafından istekleriniz yaratıcı kodlara dönüşür. Kusursuz, optimize edilmiş şekilde çalışır. İhtiyaçlarınıza göre geliştirdiğimiz, geliştirmekte olduğumuz ve sunduğumuz çözümler şu şekildedir:

Portal Geliştirme  

 

Organizasyon, vakıf, dernek ve odalar gibi işletmeler için birçok portal geliştirme projesi içinde yer aldık. Portal web yazılımlarımızda kategori, entegrasyon, kişiselleştirme, içerik yönetimi, arama, üyelik sistemi gibi pek çok özelliği bir arada sunduk. Bu sayede müşterilerimiz tam olarak ihtiyaç duydukları çözümlere, kusursuz bir şekilde ulaştılar.

İntranet Yazılım

 

Şirketlere ait sunucular tüzelinde kurulan kapalı ağ sistemleri olan İntranet yazılımlar konusunda deneyimli kadromuzla en uygun çözümü üretiyoruz. Şirket içi web yazılımları olarak da bu kavram karşınıza çıkmış olabilir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak dosya paylaşımı, müşteri ilişkileri yönetimi, proje yönetimi, belge yönetimi, haberleşme, raporlama, bilgi paylaşımı ve daha birçok şirket içi uygulamaya kapsar. Bunlara ek olarak istediğiniz birçok özelliğin eklemesini de sizler için gerçekleştiriyoruz.

B2B (Business to Business)

 

Tablet, akıllı telefonlar, bilgisayarlar, laptoplar ve tüm tarayıcı sürümlerde kusursuz çalışan B2B web yazılım çözümlerimiz ile kusursuz hizmet sağlıyoruz. Saha satış ekibi, bayileriniz, müşterilinizi kapsayıcı, kullanımı basit yazılım çözümü için hemen iletişime geçin. Sipariş takibi, stok durumu, raporlar, müşteri destek, müşteri veri tabanı vb. birçok modül bu kapsamda şirketinize özel olarak geliştirecektir.

E – Ticaret Çözümleri

 

Online satış rakamları gün geçtikçe artıyor. E – ticaret dünyası da buna bağlı olarak gelişiyor. Sizler hala ürünlerinizi online satış sistemleri ile pazarlamaya başlamadıysanız çok şey kaybettiğinizi söylemek isteriz. Kurumunuza özel yaratıcı çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçin.

Sizde çözümlerimiz ile ilgili bilgi ve teklif almak için
hemen iletişime geçin.