Tercümanlık ve Dil Çeviri Çözümleri

Sektörel Dil Çeviri

Tercümanlık ve Dil Çeviri

Tercüme Çözümleri

 

Ürün ve hizmetlerinizi tüm dünyaya pazarlamaya ne dersiniz? Tercüme çözümleri ile bunu mümkün hala getiriyoruz. Sektörünüz ne olursa, olsun sunduğunuz ürün ve hizmeti profesyonel tercüman kadromuzla istediğiniz dillere çeviriyoruz. İhracata adım atmak isteyen, bu ülkeye katkı sağlamak için yanıp tutuşan tüm girişimcilere uygun fiyattan hizmet sağlıyoruz. Metinlerinizi kusursuz bir şekilde, istediğiniz yabancı dile aktarıyoruz.

 

Genel tercüme ile yalnızca bir yere kadar gidebilirsiniz. Profesyonel tercüme hizmeti, genel tercümeye oranla daha detaylı bir çalışmadır. Profesyonel tercüme de ileri seviye terminoloji bilgisi, araştırma ve yüksek oranda deneyim farklı bulunur. Ekibimizde yer alan tüm tercümanlar alanının uzmanlarından oluşuyor. Bu sayede kusursuz bir hizmet sağlayabiliyoruz. Tercüme işleminin tamamlanmasını ardından kalite yönetim kadromuz yapılan tercümeyi kontrol ediyor ve son olarak işlem tamamlandığında sizlere gönderiyoruz.

 

Tercüme Kalite Kontrolü Hizmeti

 

Metinler, çeviriler tamamlandıktan sonra profesyonel bir redaksiyon süreci başlıyor. Kaynak ve hedefin karşılaştırılması, kontrol işlemleri; eksik ve hatalı kısımlar, devrik cümleler, anlam kaymaları, hatalı kelime kullanımı, anlam bütünlüğünü bozan cümleler var ise kontrol ediliyor ve tekrardan düzenlenerek sizlere sorunsuz bir halde teslim ediliyor.

 

Geliştirmiş olduğumuz kalite yönergeleri sayesinde yaptığımız her işlem müşteri memnuniyeti ile sonuçlanıyor. Deneyimli çevirmen ekibimiz, uzman redaksiyon kadromuz ile işinizi, web sitenizi dünya dillerine sorunsuz bir şekilde çeviriyoruz. Sadece bu coğrafyayla sınırlı kalmayıp, yurt dışına açılarak ülkesine katkı sağlamak isteyen, ihracata adım atmak isteyen müşterilerimizi seviyoruz. Sizlerde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Tercüme kalite kontrol hizmeti ve diğer hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.

Sizde çözümlerimiz ile ilgili bilgi ve teklif almak için
hemen iletişime geçin.