Sosyal Medya Çözümleri

İstanbul Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Çözümleri

Sosyal Medya Çözümleri

 

Markanızın ihtiyacı olan sosyal medya çözümleri ile tanışmaya ne dersiniz? İnstagram, Facebook, Pinterest, Twitter altı milyardan fazla sosyal medya kullanıcı, potansiyel müşterileriniz, her platformda sizlere kurumsal bir kimlik, marka değeri kazandıracağız. Sosyal medya danışman kadromuz alanında ki en yetkili isimlerden oluşuyor.

Markanızın sosyal medya hesaplarını A’dan Z’ye yönetiyoruz. Bu sayede daha fazla kullanıcıya, daha hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz. Üstelik tamamen organik, aktif kullanıcılara yani hedef kitlenizin size ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızın ilk anından itibaren kurulumunu, kurulduysa revize işlemlerini gerçekleştiriyor. Hedef kitle analizinin ardından doğru strateji ile bu hedef kitleye ulaşıyoruz. Markanız için sosyal medya üzerinden kampanyalar, viral reklamlar ve tanıtımlar düzenliyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri

 

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimizin başlangıcı için yapacaklarımızı yukarıda belirttik. Uzmanlarımızın yaptıkları elbette sadece bunlarla sınırlı değil. Tamamen ölçümlenebilir, istatistikler ile en iyiye ulaşmanız yolunda sizlere katkı sağlayacak çözümleri hizmet süresi boyunca sunuyorlar.

Aynı zamanda gerekli içeriklerin hazırlanması, içerik görsellerinin belirlenmesi ve düzenli olarak aktiflik sağlayacak, beğeni toplayacak görsellerin oluşturulmasında etkin rol oynuyorlar. Herhangi bir kriz anında, kriz yönetimi için destek alabilirsiniz.

Düzenli raporlama, veri analiz de hizmetler dahilindedir. Bu sayede aldığınız geri dönüşüm oranını, danışmanlığın sizlere katkısını devamlı olarak ölçümleyebilir, test edebilirsiniz. Doğru hizmet sayesinde hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşabilir ve devamlı olarak sosyal medya üzerinden sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Elbette ürünlerinizi, hizmetlerinizi pazarlamanız açısından katkısını göreceksiniz.

Aynı zamanda ajansımız bireysel sosyal medya danışmanlığı hizmeti de vermektedir. Yeni medya üzerinde etkin bir rol oynamak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen iletişime geçin.

Sizde çözümlerimiz ile ilgili bilgi ve teklif almak için
hemen iletişime geçin.