Sanal Santral ve Sms Çözümleri

Sanal Santral ve Başlıklı Sms

Sanal Santral ve Başlıklı Sms Hizmeti

Sanal Santral ve SMS

Sanal santral ve SMS çözümleri ile müşterilerinizle etkileşim halinde kalın. Kampanyalarınızı, tanıtımlarınızı anında iletin. Sanal santral sistemi, standart santralden daha avantajlıdır. Uygun fiyatlardan sahip olacağınız sanal santraliniz ile sabit ücretlerin yükümlüğü altına girmezsiniz. Hesaplı görüşme avantajından yararlanır ve teknolojinin nimetlerinden faydalanırsınız.

 

Sanal santral sistemi e–ticaret siteleri, kobiler, home ofis çalışanları, çok şubeli firmalar, muayeneler, hukuk büroları için mükemmel bir çözümdür. Daha az maliyetli bir şekilde kullanabileceğiniz, özellikleri ile harika bir santrala sahip olursunuz. Donanım, yazılım gibi masraflar önünüze engel olarak çıkmaz. Ofis ile sınırlı kalmazsınız. Dahili numaranızı binalarda, şehirlerde, farklı ülkelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Kurulum ve Teknik Destek Maliyetini Unutun

 

Bulut tabanlı çalışan harika bir sistem. 0850 numaranızı çok rahat bir şekilde alabilir ya da var olan numaranızı sistemimize taşıyabilirsiniz. Fiziksel bir santral cihazına ihtiyaç duymadan ya da yazılıma sahip olmadan, panel aracılığı ile yönetmeye ne dersiniz? İşte sizlere sunduğumuz harika çözüm buradan geliyor. Kolay panel yardımıyla çok rahat bir şekilde tüm telefon trafiğini yönetebileceksiniz.

 

Sanal Santral sayesinde kontör artış periyotları gibi yükümlükler ile uğraşmazsınız. Ucuza görüşür, çok rahat bir şekilde müşterilerinizle anlaşma sağlarsınız. Herhangi bir taahhüt kullanmadan dilediğiniz süre boyunca kullanabilir, taahhüt yükümlükleri ile uğraşmazsınız.

 

Çalışma sistem oldukça basittir. Robot operatör sayesinde gelen aramaları, gerekli birimlere kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Müşteriniz sizleri aradığında satış destek hattına, muhasebe ya da teknik desteğe bağlanması için belirli tuşlar atayabilirsiniz. Tıpkı kurumsal bir şirket gibi profesyonel bir hizmet sunabilirsiniz.

 

Sanal santraliniz sayesinde her yerden arama, faks, sesli mesaj alabilir, tekrardan dönüş sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama olmadan, geniş ölçülü özellikleriyle santralinizi kullanabilirsiniz. Departmanlar oluşturabilir, oluşturduğunuz departmanlara çalışanlarınızı ekleyebilirsiniz. Yaptıkları konuşmaları takip edebilir, konuşma sürelerini ölçümleyebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Sizde çözümlerimiz ile ilgili bilgi ve teklif almak için
hemen iletişime geçin.