Marka Tescil ve Patent Çözümleri

İstanbul Marka Tescil

Marka Tescil ve Patent

Marka Tescil Çözümleri

 

Dijital ve lokal varlığınızı kanıtı, yasal olarak hak kazanmanızı sağlayacak marka tescil çözümleri ile kurumsal dünyaya bir adım atın. Kurumunuzun sunduğu ürün, hizmetler, isim hakkını diğer firmalardan ayırt ederek tamamen kendinize ait hale getirin. Emekleriniz boşa gitmesin. Sahip olduğunuz tüm bu değer başka biri tarafından tescillenmiş ise emekleriniz, vaktiniz boşa gidecektir.

 

Sahip olduğunuz ve bugüne kadar kendi tırnaklarınızla inşa etmiş olduğunuz sisteminizi başkasından satın almak istemiyorsanız uygun fiyatlardan kendiniz tescil ettirin. Lokal olarak markanızın ticari unvanını kazanmış, ticari sicil kaydınız yapıldıysa dahi 6769 Sınai Mülkiye Kanununda belirtildiği üzere Türk Patent ve Marka kurumundan tescili yapılmamışsa marka üzerinde herhangi bir söz sahibi değilsinizdir.

 

Bu yüzden marka tescil oldukça önemli bir husustur. Bu hususun önemini kavramalı, acilen markanızın tescili için gerekli işlemlere başlamalısınız. Bu alanda yetkili kadromuzla işlemlerin hızlandırılması, tescilin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için sizlere çözüm ortaklığı sunuyoruz.

 

Marka Tescil Süreçleri

 

Türk Patent Enstitüsü yapılan her marka tescil başvurusunda belirli bir ön inceleme süreci vardır. Bu önce inceleme süreci 2 illa 4 aylık bir zamana tekabül edebilir. Ön inceleme olumlu bir şekilde sonuçlanırsa bu süreci üç aylık bir bülten süresi takip edecektir. Bu üç aylık süreç boyunca başvurunuzla ilgili herhangi bir itiraz gelmezse ve başka birisi tarafından daha önce tescil edilmemişse markanız için tescil kararı ilan edilir.

 

Tescil kararının ilan edilmesinin ardından, belgelendirme süreci başlar. Belgelendirme süreci ise yaklaşık 2 ay sürmektedir. İki ayın sonuna gelindiğinde ise belgeniz elinize ulaşır. Hizmetlerimiz dahilinde tüm başvuru sürecini sizler için kontrol altında tutuyor, gerekli olan her şeyi anında gerçekleştiriyoruz. Bu sayede tescil edilen markanızı ve tescil belgenizi en kısa süre içinde sizlere ulaştırıyoruz. Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizde çözümlerimiz ile ilgili bilgi ve teklif almak için
hemen iletişime geçin.