Google Adwords Çözümleri

İstanbul Google Adwords Uzmanı

Google Adwords Reklam

Google Adwords Çözümleri

 

Hedef kitlenize ulaşmanın en hesaplı yolu ile tanışmaya ne dersiniz? Deneyimli google adwords uzmanlarımız ile sizlere özel Google adwords çözümleri sunuyoruz. Doğru anahtar kelimeler ile maksimum dönüşüm almanızı sağlıyoruz. Doğru optimizasyonla potansiyel müşterilerinize hesaplı fiyatlardan ulaşın. Hadi sektörünüzle ilgili en özel stratejiyi keşfetmek için hemen bizi arayın.

Daha önce Google adwords’ü hiç duymadıysanız soracağınız ilk soru Google adwords nedir ? olacaktır. Google adwords, reklam servisidir. Marka, kurum, web sitenizi hedef kitlenize en iyi şekilde tanıtabilmeniz için Google servisleri üzerinde reklam kampanyası oluşturmanızı sağlar. Doğru optimizasyonu gerçekleştirmek oldukça önemlidir.

Google adwords uzmanı personelimiz, tecrübe, deneyim ve bilgileri sayesinde firmanız için en özgün metinleri, optimizasyonu yüksek reklam kampanyalarını oluşturur. Bu sayede doğru tutarları harcayarak daha fazla kullanıcıya, daha fazla müşteriye erişebilirsiniz.

Google Adwords Nasıl Çalışır?

 

Google herhangi bir anahtar kelime sorgusunda yüz binlerce siteyi listeler. En güvenilir, en kaliteli ve en otoriter olanlar ilk sırada yer alırken, yeni kurulmuş web siteleri bu sıralamalarda beşinci, onuncu ve belki de daha geri sayfalarda yer alır. Google Adwords sayesinde anahtar kelime de ilk sayfa da yer almasanız dahi, ilk sırada çıkarsınız. Markanızın değerini, bilinirliğini artıracak özel bir çalışmadır.

Geleneksel medya reklamlarının yanı sıra Google adwords reklamları ölçümlenebilir. Hangi kelimeden ne kadar ziyaretçi çektiğiniz, çektiğiniz ziyaretçinin maliyeti, ziyaretçinin alışveriş yapıp, yapmadığını ölçümleyerek kolaylıkla maliyet – dönüşüm hesaplaması yapabilirsiniz. Uzmanlar bu hesaplamayı en iyi şekilde yapan kişilerdir. Analizler sonucunda en çok gelir getirecek formülü uygular ve bütçenizi en iyi şekilde kullanarak karlılığınıza katkı sağlarlar.

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi milyonlarca kullanıcıya daha düşük maliyetlerden ulaştırmak istiyorsanız, karlılığınızı ve marka bilinirliliğinizi artırmak için doğru hamleleri, doğru stratejileri yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Sizde çözümlerimiz ile ilgili bilgi ve teklif almak için
hemen iletişime geçin.